X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدبه آدرس جدید ما سر بزنید : ytest.ir - قدم زدن خونسردانه زن لخت مادرزاد در اصفهان

  • Archive
  • Contact
توضيحات :
  ورود افراد زیر 18 سال ممنوعتوجه داشته باشید که مشاهده ادامه مطلب یعنی قطاٌ شما به دلخواه خود وارد شدید.قدم زدن خونسردانه زن لخت مادرزاد در اصفهانکلی
منوي اصلي
درباره ما

در کدام گروه سنی قرار دارید ؟ (برای بهبود مطالب وبلاگ)

جنسیت شما چیست ؟ ( برای تطبیق مطالب وبلاگ با شما )

میزان رضایت شما ( از 20) چه قدر است ؟

آخرين مطالب
محبوب ترین ها

آمار وبلاگ
بازدید امروز : 60
بازدید دیروز : 2
بازدید کل : 447803
تعداد مطالب : 673
تعداد نظرات : 29
کاربران عضو شده : 6
1 2 3 4 5
نويسنده : عرفان | دسته بندي : تمام مطالب روز, | نسخه قابل چاپ

تاريخ ارسال مطلب : 22 بهمن 1391 - 07:00

قدم زدن خونسردانه زن لخت مادرزاد در اصفهان


کلیپ هایی از مردان و زنانی که در خیابان های ایران لخت مادرزاد باشند در اینترنت کم نیست. اما این ویدیو یک تفاوت اساسی با همه آنها دارد. نه زنی که در این ویدیو لخت در خیابان راه می رود داد و فریاد می کند و نه پلیسی هست که بخواهد به زور لباس تن او کند. او خیلی خونسرد در پیاده رو قدم می زند، از کنار مغازه ها عبور می کند، از خیابان رد می شود و سیگارش را می کشد.
پل سرهنگ اصفهان
لطفا تنها در صورتی که بیش از 16 سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.
اگر این متن را می بینید به این معنی است که شما تایید کرده اید که بالای 16 سال دارید. اگر اینطور نیست یا علاقه ای به دیدن چنین تصاویری ندارید لطفا اکنون این صفحه را ببندید.

در مورد محل این اتفاق نیز برخی آن را پل سرهنگ و برخی این مکان را محله 24 متری اصفهان معرفی می کنند. ظاهرا این محله باید جای معروفی باشد چنانچه یکی از بینندگان این ویدیو می گوید که دوستان اصفهانی می دانند این محله چه جور جایی است. 
زن لخت مادرزاد
تصویر سانسور نشده از زن لخت در محله 24 متری اصفهان
نکته ای که در این ویدیو وجود دارد شخصی است که این فیلم را گرفته و دائما تکرار می کند که "اینجا تکزاسه". بعید است در تکزاس هم چنین کارهایی بکنند.

خوانندگان ما همچنین دوست دارند


برچسب‌ها :